DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Aile Bakanlığı Bay ve Bayan 2 Şehirde SYDV 5 Memur Alıyor

Aile Bakanlığı Bay ve Bayan 2 Şehirde SYDV 5 Memur Alıyor

Aile Bakanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 2 şehirde 5 memur alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları, SYDV memur alımı ilan detaylarına ulaşmak için haberimizin detayına göz atabilir…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:46
Aile Bakanlığı Bay ve Bayan 2 Şehirde SYDV 5 Memur Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayımlanan kamu personeli alımı ilanına göre Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı uhdesinde bulunan (SYDV) Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 2 şehirde 5 memur alımı yapılacağı duyurulmuştur. Alımların KPSS 60 taban puanı ile alınacağını ve başvuru şartları ve unvanlar neler.

SYDV MEMUR ALIM ŞEHİRLERİ VE UNVANLAR

SYDV yayımlamış olduğu 2 şehirde 5 memur alımı unvanları ve şehirler; Sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak 2 kişi Bitlis Ahlat SYDV, 3 kişi ise Diyarbakır Çermik SYDV Müdürlüklerinde istihdam edileceği ilan edilmiştir.

DİYARBAKIR ÇERMİK SYDV MEMUR ALIMI İLANI

İlana göre Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürlüğünce Diyarbakır Çemlik ilçesinde 3 kişinin başvuru şartları neler; Aile Bakanlığı ilanına göre Çermik Kaymakamlığı SYDV istihdam edilmek üzere 2 kişi erkek 1 kişi ise bayan olmak üzere 3 memur istihdam edilecektir.

Öğrenim şartları ise şöyle; Halkla ilişkiler, Psikoloji, İİBF, Sosyoloji, İletişim ve sosyal hizmetler ve Danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden her hangi birinden mezun olanların KPSS P3 puan türünden 60 puan alanların başvuruları kabul edilecektir.

SYDV Kamu personeli alımı özel şartları; B sınıfı sürücü ehliyete sahip olması, aktif şekilde araç kullanıyor olması, Çermik ilçe sınırları içerisinde son 6 ayda ikamet ediyor olması gerekiyor. Son başvuru tarihi 18 Ekim 2019 olarak ilan edilmiş olup  Aile Bakanlığı SYDV resmi internet sitesinden başvurular kabul edilmektedir.

BİTLİS AHLAT SYDV MEMUR ALIMI İLANI

İlan ile Bitlis Ahlat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünce 2 kişi istihdam edilecektir. SYDV memur alımı istihdamına bay ve bayan adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Bayan adayların başvuru şartları neler; 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Halkla ilişkiler ve tanıtım, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Turizm ve İktisadi idari bilimler ve Sosyoloji bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Erkek adayların başvuru şartları neler; 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının her hangi bir bölümünden mezun olması, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması, aktif şekilde araç kullanıyor olması gerekiyor.

Ahlat SYDV memur sosyal inceleme görevlisi alımı için; Kamu Personeli Seçme Sınavının 2018 ve 2019 yıllarında yaşmış olduğu sınavından KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olması, deneyime sahip olması, son 6 ay içerisinde ahlat ilçesinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Son başvuru tarihi 13 Ekim 2019 olarak ilan edilmiş olup Aile Bakanlığı SYDV resmi internet sitesinden başvurular kabul edilmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP