DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Aile Bakanlığı 3 Şehirde SYDV Memur Alımı! Başvuru Bitiyor

Aile Bakanlığı 3 Şehirde SYDV Memur Alımı! Başvuru Bitiyor

Yayımlanan ilanlar kapsamında Aile ve Çalışma Bakanlığı uhdesinde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüklerinde 3 şehirde, sosyal yardım ve inceleme sorumlusu ve büro görevlisi alımı başvuruları 15-19 Kasım tarihlerinde sona eriyor. İşte tüm detaylarıyla…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:51
Aile Bakanlığı 3 Şehirde SYDV Memur Alımı! Başvuru Bitiyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Valiliklerde ve Kaymakamlıklara bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere 3 şehre sosyal inceleme ve büro görevlisi alımı sona gelinmiştir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvuru genel şartları ve özel şartları aşağıda verilmiş olup ilgili adayların başvurularını sistem üzerinden online olarak yapmakta olup belgelerini şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanlar çerçevesinde 3 şehre memur alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alınacak kamu personelleri online olarak başvuruda bulunabilir. Unvanlar ise sosyal yardım ve inceleme görevlisi ile büro görevlisi olarak istihdam edileceği ilan edilmiştir.

Hatay büro görevlisi alımı şartları neler; 4 Yıllık lisans mezunu olması, Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM  tarafından 2018 veya 2019 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS-P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. Araç kullanabilen, bilgisayar ile Microsoft Word ve Excel Programlarını kullanmayı bilmesi gerekmekte olduğu ilan edilmiştir.

İstanbul büro görevlisi alımı şartları neler; Psikoloji, Sosyoloji, Sosyal Hizmet, PDR, Halkla İlişkiler bölümleri 4 yıllık üniversite mezunu olmak. Evraklar: mezuniyet belgesi, cv, sağlık raporu, adli sicil kaydı, kimlik fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, ikametgâh belgesi ile yapılacağı duyurulmuştur.

Kocaeli sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı şartları neler; 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Halkla İlişkiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin herhangi birinden mezun olması gerekmektedir. B ehliyete sahip olan ve aktif araç kullananlar arasından olmak kaydı ile kamu personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Başvuru son tarihleri ise Hatay 15 Kasım 2019 tarihinde sona erecek olup İstanbul ve Kocaeli 19 Kasım 2019 tarihinde başvuruları son bulacaktır. Başvuru için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP