DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

0

BEĞENDİM

ABONE OL

AFSU En Az Lise Mezunu 77 Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Sağlık Personeli Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda AFSU, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere hemşire alımı, ebe alımı, sağlık teknikeri alımı, röntgen teknisyeni alımı ve laborant alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri sağlık personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 30.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Online olarak Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde (Hastane) yer alan pozisyonlara başvuruda bulunacak adayların https://ekampus.afsu.edu.tr/basvuru/ web adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

afsu2 1

afsu 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP