DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

AFAD 68 Şehirde Şoför, İşçi, Mühendis Ve Teknisyen Alımı Yapacak

AFAD 68 Şehirde Şoför, İşçi, Mühendis Ve Teknisyen Alımı Yapacak

Güncel olarak açıklanmış olan iş ilanları duyurusunda Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) birimlerinde çalıştırılmak üzere 68 ilde 1101 tane Arama ve Kurtarma Teknisyeni ve 648 tane şoför alımı, mühendis alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:50
AFAD 68 Şehirde Şoför, İşçi, Mühendis Ve Teknisyen Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı işçi alımı, memur alımı, şoför alımı ve teknisyen alımı için çalışmak isteyenlerin Ön lisans seviyesinde başvuracak olan adaylar mesleki ve teknik ortaöğretim okullarından mezun olmak kaydıyla; ön lisans düzeyinde öğretim veren kurumların “Acil Durum ve Afet Yönetimi veya Sivil Savunma ve İtfaiyecilik” programları ile bunlara denkliği kabul edilen programlarından mezun olması şartı bulunmakta.

AFAD ARAMA KURTARMA TEKNİSYENİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

•    Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı iş ilanları için başvurular 18.11.2021 tarihinde başlayacak ve 27.11.2021 tarihinde sona erecektir.

•    Gerekli başvuru işlemleri aşağıda bulunan internet sitesi üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

afad ilan 1

AFAD KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Başvuru yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve ilanda belirtilen esaslara uygun olmayan, posta yolu veya şahsen müracaat şeklinde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

2.    Güncel iş ilanları için çalışmak için başvuru yapacak olan vatandaşların herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve başvuru işlemlerinin sona ermesinden sonra adayın başvuru bilgilerinde hangi nedenle olursa olsun kesinlikle değişiklik yapılmayacaktır.

3.    Devlet personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin Sınava başvuru tarihinin son günü itibarıyla 30 (otuz) yaşından gün almamış olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

4.    Kamu personel alımı iş ilanları için başvuru yapmak isteyen kişilerin kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Ortaöğretim düzeyinde başvuran adaylar için; mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarının belirtilen alanları ve dalları ile bunlara denkliği kabul edilen dallarından mezun olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP