DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Adli Tıp Kurumu Kamu Personeli Alımı

Adli Tıp Kurumu Kamu Personeli Alımı

Adli Tıp Kurumu Kamu Personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. yayınlanan ilanlarda Adli Tıp Kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek için 2 Kimyager alımı ve 1 Biyolog alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:45
Adli Tıp Kurumu Kamu Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adli Tıp Kurumu Kamu Personeli Alımı

Adli Tıp Kurumu Kamu Personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. yayınlanan ilanlarda Adli Tıp Kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek için 2 Kimyager alımı ve 1 Biyolog alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog alımı ilanı başvuru tarihi 25.01.2021 tarihinde başlayacak ve 29.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvurular Adli Tıp internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

https://www.atk.gov.tr/insan-kaynaklari.html

2020 yılı için KPSS’ye girmiş olan ve kadro için aranmış olan puan türlerinden en az 70 puan alan adaylar başvurabilecektir.

adli

adli2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Adli Tıp Kurumu kimyager ve Biyolog ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP