DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Adli Tıp Kurumu 9 Şehirde Personel Alımı

Adli Tıp Kurumu 9 Şehirde Personel Alımı

Kamu bünyesine Kimyager alımı yapılması için iş ilanı duyurusu ilanı yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanı bilgilerinde Adli Tıp kurumu kendi içinde çalıştırılmak üzere 18 adet Kadrolu Kimyager alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:48
Adli Tıp Kurumu 9 Şehirde Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adli Tıp Kurumu 9 Şehirde Personel Alımı

Kamu bünyesine Kimyager alımı yapılması için iş ilanı duyurusu ilanı yayınlandı. Kamu personeli alımı iş ilanı bilgilerinde Adli Tıp kurumu kendi içinde çalıştırılmak üzere 18 adet Kadrolu Kimyager alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Adli tıp ilanı Kadrolu Kimyager son başvuru tarihi 22.04.2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Adli Tıp Kurumunun www.atk.gov.tr adresli resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

adli tip2 9

adli tip1 9

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – 18 adet kimyager ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – 18 adet kimyager ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – 18 adet kimyager ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – 18 adet kimyager ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – 18 adet kimyager ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – 18 adet kimyager ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – 18 adet kimyager ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

8 -18 adet kimyager ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -18 adet kimyager ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 18 adet kimyager ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 18 adet kimyager ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 18 adet kimyager ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 18 adet kimyager ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 18 adet kimyager ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 18 adet kimyager ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP