DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Adli Tıp Kurumu 9 Şehirde Kimyager Alımı

Adli Tıp Kurumu 9 Şehirde Kimyager Alımı

Kamu kurumu bünyesine Kimyager personeli alımı için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı bilgisinde Adli Tıp kurumu birimlerinde görevlendirilmek üzere 18 adet Kadrolu Kimyager alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:40
Adli Tıp Kurumu 9 Şehirde Kimyager Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adli Tıp Kurumu 9 Şehirde Kimyager Alımı

Kamu kurumu bünyesine Kimyager personeli alımı için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı bilgisinde Adli Tıp kurumu birimlerinde görevlendirilmek üzere 18 adet Kadrolu Kimyager alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Adli tıp ilanı Kadrolu Kimyager başvuru tarihi 12.04.2021 tarihinde başlayacak ve 22.04.2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Adli Tıp Kurumunun www.atk.gov.tr adresli resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

adli tip2 3

adli tip1 3

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Adli Tıp kimyager ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Adli Tıp kimyager ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Adli Tıp kimyager ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Adli Tıp kimyager ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Adli Tıp kimyager ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Adli Tıp kimyager ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Adli Tıp kimyager ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Adli Tıp kimyager ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Adli Tıp kimyager ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Adli Tıp kimyager ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Adli Tıp kimyager ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Adli Tıp kimyager ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Adli Tıp kimyager ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Adli Tıp kimyager ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Adli Tıp kimyager ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP