DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Adli Tıp Kurumu 71 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı

Adli Tıp Kurumu 71 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı

Memur adaylarının beklediği haber geldi. Bir çok unvanda sözleşmeli kamu personeli alımı için resmi başvuru kılavuzu paylaşıldı. Edinilen bilgiye göre toplam 71 kişi istihdam edilecek. Lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:15
Adli Tıp Kurumu 71 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adalet Bakanlığı ‘na bağlı olarak çalışan Adli Tıp Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere 71 kamu personeli alımı ilanı 18 Mart 2019 tarihinde yayımlandı.

Adaylardan alınacak başvurular 25 Mart tarihinde başlayıp 5 Nisan 2019 tarihinde sona erecektir. Başvurular kurumun internet sitesinden yapılacak olup şahsen yada farklı kanallar ile başvuru alınmayacaktır.

Makina Mühendisi alımı için: Makine Mühendisliği/Makina Mühendisliği veya Makine ve İmalat Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak. Mekatronik Mühendisliği lisans programından mezun olmak. Otomotiv Mühendisliği lisans programından mezun olmak şartı aranmaktadır.

Kimya Mühendisi alımı için: Kimya Mühendisliği, Kimya ve Süreç Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya lisans programından mezun olmak.

Kimyager alımı için: KPSS P3 4559 Kimya lisans programından mezun olmak.

Hizmetli alımı için: Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.

Şoför Marsbahis alımı için: Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak (ya da Karayolları Trafik Yönetmeliğinde 17/04/2015 tarihli ve 29329 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan değişiklik ile 01 Ocak 2016 tarihi itibarıyla yeni tip D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak).

Biyolog alımı için: Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik lisans programlarının birinden mezun olmak.

Laborant alımı için: Sağlık Laboratuvarı, Tıbbi Laboratuvar, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Hemşire alımı için Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun olmak.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Sağlık teknikeri alımı için: Adli Tıp Teknikerliği, Otopsi Yardımcılığı, Adli Tıp önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Adli Tıp Kurumu 71 kamu personeli alımı resmi ilan metni için tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP