DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Adli Tıp Kurumu 124 Memur İşçi Ve Güvenlik Alımı

Adli Tıp Kurumu 124 Memur İşçi Ve Güvenlik Alımı

Adli Tıp Kurumu tarafından güncel olarak açıklanan kamu personeli alımı ilanları ile birlikte memur alımı, işçi alımı, temizlik personeli alımı ve güzenlik alımı yapacak.

ABONE OL
18 Mart 2022 10:40
Adli Tıp Kurumu 124 Memur İşçi Ve Güvenlik Alımı
2

BEĞENDİM

ABONE OL

Adli Tıp Kurumu Memur, İşçi Ve Güvenlik Alımı 2022 İlanları Yayınlandı

Adli Tıp Kurumu tarafından resmi olarak duyurulan kamu personeli alımı ilanları ile beraber kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 15 Büro Personeli, 11 Diğer Teknik Hizmet Personeli (Kimyager), 25 Laborant, 6 Mühendis, 13 Biyolog, 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 5 Teknisyen, 1 İnfaz ve Koruma Memuru, 15 Sağlık Teknikeri, 3 Hemşire ile 25 Destek Personeli alımı gerçekleştirecek.

Adli Tıp Kurumu Memur, İşçi Ve Güvenlik Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Adli Tıp Kurumu Başkanlığınca yapılacak sözlü sınavlara 2020 yılı KPSS’ye giren ve her pozisyon için aranan puan türünden en az 70 puan alan
adaylar başvurabilecektir ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Başvuruda bulunacakların Adalet Bakanlığı Memur Sınav, Atama ve Nakil Yönetmeliğinin 5 ve 6’ıncı maddelerinde yazılı olan
şartlar ile bu ilanın 4’üncü maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Son başvuru günü olan 03 Nisan 2022 tarihinde 657 sayılı Kanunun 40’ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak ve merkezi sınavın yapıldığı yılın
ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 yaşını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1985 ve sonrası doğumlular müracaat edebilecektir.) ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile İnfaz ve Koruma Memuru pozisyonu için merkezi sınavın (KPSS-2020) yapıldığı yılın Ocak ayının birinci günü
itibarıyla 30 yaşını bitirmemiş olmak (01 Ocak 1990 ve sonrası doğumlu olanlar sınava müracaat edebilecektir.) ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

Memur alımı için başvuru yapacakların Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programından, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, önlisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

İşçi alımı için iş başvurusu yapacakların Ortaöğretim Kurumlarının Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı ve Dallarından, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı – Endüstriyel Elektronik Dalından veya Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri Alanı – Endüstriyel Kontrol Dalından mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Güvenlik alımı için tüm adayların Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

Adli Tıp Kurumu

Adli Tıp Kurumu 2022

Adli Tıp Kurumu Memur, İşçi Ve Güvenlik Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 03.4.2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen adayların kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzunu İncelemek İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP