DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Adalet Bakanlığı 1500 Temizlik Görevlisi Alımı

Adalet Bakanlığı 1500 Temizlik Görevlisi Alımı

Kamu kurumuna beden işçisi alımı gerçekleştirmek amacı için kamu personeli alımı ilanı yayınlanmıştır. Adalet bakanlığı Ve Ceza ve tevkif evleri genel müdürlüğü kendi bünyelerinde çalıştırılmak üzere 1500 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:00
Adalet Bakanlığı 1500 Temizlik Görevlisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adalet Bakanlığı 1500 Temizlik Görevlisi Alımı

Kamu kurumuna beden işçisi alımı gerçekleştirmek amacı için kamu personeli alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu işçisi alımı iş ilanları duyurusunda Adalet bakanlığı Ve Ceza ve tevkif evleri genel müdürlüğü kendi bünyelerinde çalıştırılmak üzere 1500 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ NELERDİR

Adalet bakanlığının yayınladığı beden işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 08.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan kişileri İŞKUR sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifrenizi kullanarak giriş yapınız. Daha sonra İŞ İLANLARI kısmında İŞYERİ ÜNVANI kısmına ADALET BAKANLIĞI yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

adalet 16

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Adalet Ceza evleri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Adalet Ceza evleri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Adalet Ceza evleri ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Adalet Ceza evleri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Adalet Ceza evleri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Serhat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

6 – Adalet Ceza evleri ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Adalet Ceza evleri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Adalet Ceza evleri ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Adalet Ceza evleri ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Adalet Ceza evleri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Adalet Ceza evleri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Adalet Ceza evleri ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Adalet Ceza evleri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Adalet Ceza evleri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Serhat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

6. Adalet Ceza evleri ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP