DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

AB Gençlik Merkezi 5 Sekreter Alımı Yapacak

AB Gençlik Merkezi 5 Sekreter Alımı Yapacak

TC Dışişleri Bakanlığı kurumlarına bağlı bulunan Avrupa Birliği Eğitim Programları Merkezi Başkanlığı birimlerine yazılı ve sözlü sınav olmak üzere 5 adet Sekreter alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:23
AB Gençlik Merkezi 5 Sekreter Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AB Gençlik Merkezi 5 Sekreter Alımı Yapacak

BAŞVURU BİLGİLERİ

Türkiye Ulusal Ajansı 5 Sekreter ilanı son başvuru tarihi 17.05.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://basvuru.ua.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. AB Merkezi 5 Sekreter Alımı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. AB Merkezi 5 Sekreter Alımı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. AB Merkezi 5 Sekreter Alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. AB Merkezi 5 Sekreter Alımı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. AB Merkezi 5 Sekreter Alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

6. AB Merkezi 5 Sekreter Alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

7. AB Merkezi 5 Sekreter Alımı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP