DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

AB Gençlik Merkezi 15 Büro Görevlisi Alımı Yapacak

AB Gençlik Merkezi 15 Büro Görevlisi Alımı Yapacak

TC Dışişleri Bakanlığı kurumlarına bağlı bulunan Avrupa Birliği Eğitim Programları Merkezi Başkanlığı birimlerine yazılı ve sözlü sınav olmak üzere 15 adet Büro Görevlisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:06
AB Gençlik Merkezi 15 Büro Görevlisi Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AB Gençlik Merkezi 15 Büro Görevlisi Alımı Yapacak

TC Dışişleri Bakanlığı kurumlarına bağlı bulunan Avrupa Birliği Eğitim Programları Merkezi Başkanlığı birimlerine yazılı ve sözlü sınav olmak üzere 15 adet Büro Görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Türkiye Ulusal Ajansı 15 Büro Görevlisi ilanı son başvuru tarihi 17.05.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://basvuru.ua.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapılması gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

avrupa1 2

avrupa2 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. AB merkezi 15 büro memuru yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. AB merkezi 15 büro memuru ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. AB merkezi 15 büro memuru yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. AB merkezi 15 büro memuru yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. AB merkezi 15 büro memuru ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. AB merkezi 15 büro memuru duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

7. AB merkezi 15 büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. AB merkezi 15 büro memuru duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. AB merkezi 15 büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. AB merkezi 15 büro memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. AB merkezi 15 büro memuru yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. AB merkezi 15 büro memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. AB merkezi 15 büro memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. AB merkezi 15 büro memuru ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP