DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alımı

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alımı

Kamu kurumuna A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Aydın büyükşehir belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmel üzere 2 adet A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:52
A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Alımı

Kamu kurumuna A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Aydın büyükşehir belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmel üzere 2 adet A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aydın büyükşehir belediyesi ilanı son başvuru tarihi 15.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Hasanefendi Ramazanpaşa mahallesi İstiklal caddesi No: 1/2 Efeler / Aydın

aydin a sinifi is guvenligi

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. A Sınıfı İş Güvenliği ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP