DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

9250 TL maaş ile kamuya KPSS şartsız kamu personeli alımı

9250 TL maaş ile kamuya KPSS şartsız kamu personeli alımı

KPSS şartsız kamu personel alımı yapılması için açıklanmış olan iş ilanları bilgisinde İstanbul belediyesi kurumu olan elektronik para ve ödeme hizmetleri BELBİM kurumuna 2 yazılım geliştirme uzman yardımcısı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:36
9250 TL maaş ile kamuya KPSS şartsız kamu personeli alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamuya KPSS şartsız kamu personel alımı için çalışmak isteyenlerin belediye başkanlığı taraından belirtilmiş olan şartları taşımaları gerekiyor.

KPSS şartsız kamu personel alımı başvuru şartları

İstanbul iş ilanları için başvuru yapacak adayların üniversitelerin mühendislik fakültelerinin bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, analitik düşünce ve hızlı problem çözme yeteneğine sahip olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Belbim personel alımı için çalışmak isteyenlerin tercihen alanında en az 1 yıl deneyimli olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, dokümantasyona önem vermek ve bunu düzenli yapması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İstanbul belediyesi personel alımı için PostgreSQL veritabanı konusunda minimum 3 yıl tecrübe sahibi olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve High Availability cluster mimarisi kurulum çözümleri üretebilmesi gerekiyor.

Yazılım uzmanı alımı için vatandaşların yeni teknolojileri takip ederek iş birimlerine verimlilik sağlayacak proje önerileri oluşturması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve yazılım mimarisinin daha verimli ve yenilikçi yapılabilmesi için öneriler oluşturmaları gerekiyor.

KPSS şartsız kadrolu  gıda dağıtım personeli alımı

Başvuru bilgileri için tıklayınız

Kamu kurumuna sınavsız sürekli işçi alımı

Başvuru bilgileri için tıklayınız

49 Kamu Kurumuna 1032 memur ve işçi alımı yapılacak

Başvuru bilgileri için tıklayınız

Belbim personel alımı başvuru bilgileri

Başvurular 3.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru aşağıda yazılı olan kurum internet adresine online başvuru yapılacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP