DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

9 Ağustos İŞKUR Belediye Personel Alımı İlanları Yayımlandı

9 Ağustos İŞKUR Belediye Personel Alımı İlanları Yayımlandı

Belediyeler bünyesinde görevlendirilmek üzere belirlenen personel alım ilanları kapsamında detaylı bilgilerin duyurulduğu İŞKUR ilanları yayımlandı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:36
9 Ağustos İŞKUR Belediye Personel Alımı İlanları Yayımlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kurum ve kuruluşların bünyesinde Makrobet istihdam edilmek üzere görevlendirilecek olan personellerin alım kriterleri belirlenirken, söz konusu kadrolara başvuru yapmak isteyen adaylar için süreç içerisinde takip edilecek ilan numaraları ve özel şartlar da ilgili vatandaşların bilgisine sunulmaya devam ediliyor.

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan bilgilere göre farklı unvan ve kadrolara görevlendirme yapmak üzere çıkılan istihdam ilanının, Altınözü Belediye Başkanlığı, Çevreli Belediye Başkanlığı ve Emirdağ Sulama Birliği tarafından yayımlandığı takip edildi.

Başvurular 9-15 Ağustos Tarihlerinde Yapılacak

Altınözü Belediye Başkanlığı, Çevreli Belediye Başkanlığı ve Emirdağ Sulama Birliği bünyesinde yapılmak üzere çıkılan personel alımı ve işçi alımı ilanlarına başvuruda bulunacak adayların 9 Ağustos – 15 Ağustos 2019 tarihleri arasında ilanda belirtilen adreslere, belirtilen usuller ile başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İŞKUR İlan Numaraları Belli Oldu

Altınözü Belediye Başkanlığı tarafından çıkılan personel alımı ilanında yer alan bilgilere göre; başvuru yapacak olan adayların takip etmesi gereken ilan numaraları hakkında; filit işçisi (haşere ilaçlama) başvuruları için 00005106978, Çevreli Belediye Başkanlığı dahilindeki ısıtma ve sıhhi tesisatçı başvuruları için 00005105779 ve Emirdağ Sulama Birliği bünyesinde gerçekleştirilecek olan su arıza işçisi alımları için 00005107234 numaralı iş ilan kodları tespit edilmiştir. 

Özel Şartlar Neler?

Yayımlanan ilanlarda yer alan; Filit işçisi (haşere ilaçlama) ilan başvuruları için ilgili adayların; eğitim olarak en az lise mezuniyetine, 18 yaş kriterine, biyosidal ürün uygulayıcı sertifikasına, Hatay ilinin Altınözü bölgesinde ikamet edilmesine ve B sınıfı ehliyet şartlarını haiz olmaları gerekmektedir.

Isıtma ve sıhhi tesisatçı ilanın başvuru yapacak olan adayların; lise mezunu olmaları, en az 18 yaşında olmaları ve Tokat Almus’ta ikamet ediyor olmaları kriterleri önem arz etmektedir.

Son olarak Su arıza işçisi ilanına başvuru yapacak olan adayların; en az ilköğretim en fazla lise olmak üzere eğitim almış olmaları, Afyonkarahisar ilinin Emirdağ bölgesinde ikamet şartını sağlamaları gerektiği ilan edilmiştir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP