DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

8 Şehirde 35 Makine Mühendisi Alımı

8 Şehirde 35 Makine Mühendisi Alımı

İller bankası Makine Mühendisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları dahili içinde İller bankası birimlerinde çalıştırılmak üzere 35 adet Makine Mühendisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
8 Şehirde 35 Makine Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

8 Şehirde 35 Makine Mühendisi Alımı

İller bankası Makine Mühendisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları dahili içinde İller bankası birimlerinde çalıştırılmak üzere 35 adet Makine Mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İller bankası 35 adet Makine Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 11.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İller bankası 35 adet Makine Mühendisi ilanı için aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

www.ilbank.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

iller1 1

iller3 1

iller4 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Kamu Güncel Sekreter Alımı

7. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. 8 Şehirde 35 Makine Mühendisi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP