DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

7000 TL Maaş İle Personel Alımı Yapılacak

7000 TL Maaş İle Personel Alımı Yapılacak

Üniversite birimlerine personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilan duyurusunda İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
7000 TL Maaş İle Personel Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

7000 TL Maaş İle Personel Alımı Yapılacak

Üniversite birimlerine personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilan duyurusunda İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

KPSS 70 puan şartı aranmakta.

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi personel alımı ilanı son başvuru tarihi 09.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin ubs.ikc.edu.tr:81/BilisimPersoneliBasvuru adresi üzerinden online olarak başvurmaları gerekiyor.

7.03.2021 tarihinde İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğünde Balatçık  Mahallesi  Havaalanı  Şosesi  No:33/2  Balatçık  Çiğli  İZMİR,  Yabancı  Diller Yüksekokulu Binası 1. Kat yazılı sınav yapılacak.

Yazılı  sınav  sonucunda  başarılı  olanlar,  19.03.2021  tarihinde  personel.ikcu.edu.tr sitesinde ilan edilecektir. Ayrıca yazılı bildirim veya tebligat yapılmayacaktır.

katip 1

katip2 1

katip3 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -Katip Çelebi bilişim ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Katip Çelebi bilişim ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Katip Çelebi bilişim ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Katip Çelebi bilişim ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Katip Çelebi bilişim ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Katip Çelebi bilişim ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Katip Çelebi bilişim ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Katip Çelebi bilişim ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Katip Çelebi bilişim ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Katip Çelebi bilişim ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Katip Çelebi bilişim ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Katip Çelebi bilişim ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Katip Çelebi bilişim ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Katip Çelebi bilişim ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Katip Çelebi bilişim ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Katip Çelebi bilişim ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Katip Çelebi bilişim ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Katip Çelebi bilişim ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP