DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

70 Şehirde Gelir İdaresi Başkanlığı Hizmetli Memur Alımı

70 Şehirde Gelir İdaresi Başkanlığı Hizmetli Memur Alımı

Hizmetli Memur Alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan resmi kamu personeli alımı ilanlarında GİB, Gelir İdaresi Başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 196 adet Hizmetli Memur Alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:58
70 Şehirde Gelir İdaresi Başkanlığı Hizmetli Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

70 Şehirde Gelir İdaresi Başkanlığı Hizmetli Memur Alımı

Hizmetli Memur Alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan resmi kamu personeli alımı ilanlarında GİB, Gelir İdaresi Başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 196 adet Hizmetli Memur Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

GİB, Gelir İdaresi Başkanlığı ilanı son başvuru tarihi 10.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin http://sinav.gib.gov.tr adresinde bulunan “Online Sınav Sistemi”ne kayıt olarak, sistem içinde bulunan sınav başvuru formunu elektronik olarak doldurmak yöntemi ile yapılacaktır.

Adayların başvuru formunun doldurulmasına ilişkin açıklamaları internet sitesinde bulunmaktadır.

1. 01.01.2021 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

2. Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak şartı bulunmakta.

3. KPSS-P94 puan türünden en az 70 puan almış olmak gerekmektedir.

4. Başvuru yapan adaylar ilanda belirtilmiş olan şehirlerden en fazla 5 yer için tercihte bulunabilecekler.

gelir1

gelir2

gelir3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -196 adet Hizmetli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 -196 adet Hizmetli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – 196 adet Hizmetli ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – 196 adet Hizmetli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 -196 adet Hizmetli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -196 adet Hizmetli ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -196 adet Hizmetli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -196 adet Hizmetli ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -196 adet Hizmetli ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 196 adet Hizmetli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 196 adet Hizmetli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 196 adet Hizmetli ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 196 adet Hizmetli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 196 adet Hizmetli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 196 adet Hizmetli ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP