DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

70 KPSS Puanı İle Zabıta Memuru Alımı

70 KPSS Puanı İle Zabıta Memuru Alımı

Kamu personel alımı için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul Üsküdar Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 45 adet zabıta memuru alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:50
70 KPSS Puanı İle Zabıta Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

70 KPSS Puanı İle Zabıta Memuru Alımı

Kamu personel alımı için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul Üsküdar Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 45 adet zabıta memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Üsküdar Belediyesi zabıta memuru alımı ilanı başvuru tarihi 26.04.2021 tarihinde başlayacak ve 30.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

KPSS 70 puan şartı bulunmakta.

En az lise ve 4 yıllık eğitim veren her hangi bir bölümden mezun olma şartı bulunmakta.

En az B sınıfı veya C sınıfı ehliyete sahip olma şartı bulunuyor.

Başvuru formu www.uskudar.bel.tr sitesi üzerinden indirilip doldurulacak sonra istenen belgeler ile birlikte teslim edilecek.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin şahsen aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Mimar Sinan Mahallesi Çavuşdere Caddesi No:35 ÜSKÜDAR / İSTANBUL adresinde bulunan Üsküdar Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne bağlı ÜSİM Üsküdar İstihdam Merkezi

Aşağıda yayınlanan resmi ilanın belgeleri bulunuyor. Lütfen ilan belgelerini detaylı bir şekilde inceleyiniz.

uskudar1 1

uskudar2 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

4 – Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

4. Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Üsküdar belediye Zabıta ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP