DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

68 Şehirde 700 Adet Mübaşir Alımı

68 Şehirde 700 Adet Mübaşir Alımı

Türkiye Genelinde 68 şehirde Mübaşir Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde Adalet bakanlığı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere Toplamda 700 Mübaşir Alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:58
68 Şehirde 700 Adet Mübaşir Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

68 Şehirde 700 Adet Mübaşir Alımı

Türkiye Genelinde 68 şehirde Mübaşir Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde Adalet bakanlığı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere Toplamda 700 Mübaşir Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

35 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

1 Ocak 1985 ve sonrası doğumlu olanlar sınava başvuru yapabilirler.

KPSS 70 puan şartı bulunuyor

En az lise veya dengi okul mezunu olmak gerekmekte.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://www.turkiye.gov.tr/adalet-is-basvurusu

adalet edevlet 4

mubasir1 1

mubasir2 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 -700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 -700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – 700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 700 Adet Mübaşir Alımı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP