DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

60 Puan İle Kamuya Memur Alımı

60 Puan İle Kamuya Memur Alımı

Memur alımı yapılması için kamu personeli iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Malatya Pütürge belediye başkanlığı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet tahsildar alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
60 Puan İle Kamuya Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

60 Puan İle Kamuya Memur Alımı

Memur alımı yapılması için kamu personeli iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Malatya Pütürge belediye başkanlığı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet tahsildar alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Pütürge belediyesi tahsildar alımı ilanı başvuru tarihi 03.03.2021 tarihinde başlayacak ve 08.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların [email protected] e-posta adresine online olarak ya da şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

KPSS puanları ile sınav yeri ve zamanı 16.03.2021 Salı günü www.puturge.bel.tr internet adresinden duyurulacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Pütürge Belediyesi Memur ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP