DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

60 KPSS Puanı Şartı İle Zabıta Memuru Alımı

60 KPSS Puanı Şartı İle Zabıta Memuru Alımı

Kamu kurumu için Zabıta memuru alımı yapılacaktır. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Çankırı belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Zabıta Memuru alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:57
60 KPSS Puanı Şartı İle Zabıta Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

60 KPSS Puanı Şartı İle Zabıta Memuru Alımı

Kamu kurumu için Zabıta memuru alımı yapılacaktır. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Çankırı belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Zabıta Memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çankırı belediyesi Zabıta memuru alımı ilanı başvuru tarihi 14.04.2021 tarihinde başlayacak ve 16.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işleminde bulunmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Yaylakent Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No:92 Orta / Çankırı

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

cankiri1

cankiri2

cankiri3

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Çankırı Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Çankırı Zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Çankırı Zabıta ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Çankırı Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Çankırı Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Çankırı Zabıta ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

7 – Çankırı Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Çankırı Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Çankırı Zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çankırı Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Çankırı Zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Çankırı Zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Çankırı Zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Çankırı Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Çankırı Zabıta ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP