DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

60 KPSS Puan Şartı İle Belediye Memur Alımı

60 KPSS Puan Şartı İle Belediye Memur Alımı

60 KPSS puan şartı ile kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. İlan edilen iş ilanları duyurularında Erzurum Köprüköy belediyesi kendi içerisinde çalıştırılmak üzere 7 adet V.H.K.İ memuru alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:00
60 KPSS Puan Şartı İle Belediye Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

60 KPSS Puan Şartı İle Belediye Memur Alımı

60 KPSS puan şartı ile kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. İlan edilen iş ilanları duyurularında Erzurum Köprüköy belediyesi kendi içerisinde çalıştırılmak üzere 7 adet V.H.K.İ memuru alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Erzurum Köprüköy belediyesi resmi ilanı son başvuru tarihi 24.05.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru Yolları Nedir

1. [email protected] mail adresi üzerinden belgelerinizi yollayarak başvuru yapabilirsiniz.

2. Aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuru yapabilirsiniz.

Şehitler Mahallesi Cumhuriyet Cad No:92/1 KÖPRÜKÖY /ERZURUM

Yayınlanmış olan resmi ilanın belgeleri aşağıdadır.

Lütfen belgeleri dikkatli inceleyiniz.

koprukoy1 11

koprukoy3 11

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.Memur alımı Köprüköy yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Memur alımı Köprüköy ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Memur alımı Köprüköy yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Memur alımı Köprüköy yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Memur alımı Köprüköy ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Memur alımı Köprüköy duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

7. Memur alımı Köprüköy ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Memur alımı Köprüköy duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Memur alımı Köprüköy duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Memur alımı Köprüköy ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Memur alımı Köprüköy yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Memur alımı Köprüköy ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Memur alımı Köprüköy resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Memur alımı Köprüköy ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP