DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

60 KPSS Puan İle Kamu Harita Mühendisi Alımı

60 KPSS Puan İle Kamu Harita Mühendisi Alımı

Kamu personel alımı amacı ile iş ilanı yayınlandı. İlan bilgilerinde Ortaköy Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Harita Mühendisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:22
60 KPSS Puan İle Kamu Harita Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 60 KPSS Puan İle Kamu Harita Mühendisi Alımı

Kamu personel alımı amacı ile iş ilanı yayınlandı. İlan bilgilerinde Ortaköy Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Harita Mühendisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ortaköy Belediyesi kurumu Harita Mühendisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 08.04.2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru için KPSS 60 Puan şartı bulunuyor.

Başvuruda bulunmak isteyen kişiler [email protected] mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Şehit Karşı Mahallesi Şehit Mesut Çiftçi Cad. mo:44 Ortaköy/Aksaray Belediye hizmet binası

Aşağıda yayınlanan resmi ilanın belgeleri bulunuyor. Lütfen ilan belgelerini detaylı bir şekilde inceleyiniz.

ortakoy1 2

ortakoy2 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Ortaköy mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Ortaköy mühendis ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Ortaköy mühendis ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Ortaköy mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Ortaköy mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Ortaköy mühendis ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7 – Ortaköy mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Ortaköy mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Ortaköy mühendis ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ortaköy mühendis ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Ortaköy mühendis ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ortaköy mühendis ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Ortaköy mühendis ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Ortaköy mühendis ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Ortaköy mühendis ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP