DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

60 KPSS Puan İle Bilgisayar Programcısı Alımı

60 KPSS Puan İle Bilgisayar Programcısı Alımı

Öğretmenevine personel alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde Nevşehir Öğretmenevi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Bilgisayar Programcısı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
60 KPSS Puan İle Bilgisayar Programcısı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

60 KPSS Puan İle Bilgisayar Programcısı Alımı

Öğretmenevine personel alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde Nevşehir Öğretmenevi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Bilgisayar Programcısı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilanı son başvuru tarihi 07.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan link üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006053969

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

bilgi

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Nevşehir Öğretmenevi 1 Bilgisayar Programcısı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP