DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

60 KPSS Kamu Birimine Memur Alımı

60 KPSS Kamu Birimine Memur Alımı

60 KPSS puanı ile Memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan resmi kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Tunceli Mazgirt belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Muhasebeci alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:59
60 KPSS Kamu Birimine Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

60 KPSS Kamu Birimine Memur Alımı

60 KPSS puanı ile Memur alımı için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan resmi kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Tunceli Mazgirt belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Muhasebeci alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Muhasebeci ilanı son başvuru tarihi 8.3.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR resmi sitesi üstünden yapılması zorunludur.

Aşağıda bulunan direkt başvuru linkleri üzerinden başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005905106

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 – 60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 -60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 -60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 -60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 -60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 60 KPSS Mazgirt belediye ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir tanesi de forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP