DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

558 Cankurtaran Alımı Yapılacak

558 Cankurtaran Alımı Yapılacak

Kamu kurumuna cankurtaran alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgisi içeriğinde İstanbul Yönetim Yenileme İSYÖN birimlerinde çalıştırılmak üzere 558 adet cankurtaran alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
558 Cankurtaran Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

558 Cankurtaran Alımı Yapılacak

Kamu kurumuna cankurtaran alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgisi içeriğinde İstanbul Yönetim Yenileme İSYÖN birimlerinde çalıştırılmak üzere 558 adet cankurtaran alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İstanbul Yönetim Yenileme 558 cankurtaran ilanı son başvuru tarihi 6.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İstanbul Yönetim Yenileme 558 cankurtaran ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan internet sitesi linki üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

www.kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isyon cankurtaran 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İSYON 558 cankurtaran yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İSYON 558 cankurtaran ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İSYON 558 cankurtaran yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. İSYON 558 cankurtaran yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. İSYON 558 cankurtaran ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. İSYON 558 cankurtaran duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

7. İSYON 558 cankurtaran ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. İSYON 558 cankurtaran duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSYON 558 cankurtaran duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İSYON 558 cankurtaran ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İSYON 558 cankurtaran yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. İSYON 558 cankurtaran ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İSYON 558 cankurtaran resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. İSYON 558 cankurtaran ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP