DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

5500 TL Maaş ile Kamuya Personel Alımı

5500 TL Maaş ile Kamuya Personel Alımı

Kamu kurumuna personel alımı için iş ilanları duyuruları yayınlandı. Yayınlanmakta olan resmi ilanlarda Van belediyesi görevlendirilmek üzere 5 adet Şehir Plancısı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:01
5500 TL Maaş ile Kamuya Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

5500 TL Maaş ile Kamuya Personel Alımı

Kamu kurumuna personel alımı için iş ilanları duyuruları yayınlandı. Yayınlanmakta olan resmi ilanlarda Vanbelediyesi görevlendirilmek üzere 5 adet Şehir Plancısı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Şehir Plancısı alımı ilanı son başvuru tarihi 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemi yapmak isteyen adayların Elektronik olarak www.van.bel.tr adresine belgeleri ile başvuru yapabilirler.

Başvuru yapmak isteyen kişiler Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Van Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı (Seyit Fehim Arvasi Mahallesi Özdemir Sk. No: 5 İpekyolu / VAN) gönderebileceklerdir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Van Şehir Plancısı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Van Şehir Plancısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Van Şehir Plancısı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Van Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Van Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Van Şehir Plancısı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Van Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Van Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Van Şehir Plancısı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Van Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Van Şehir Plancısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Van Şehir Plancısı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Van Şehir Plancısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Van Şehir Plancısı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Van Şehir Plancısı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP