DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

4918 İnfaz Koruma Memuru Alımı Yapılacak

4918 İnfaz Koruma Memuru Alımı Yapılacak

İKM, İnfaz Koruma Memuru Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış bulunan ilanlarda Adalet bakanlığı CTE Toplam olarak 4918 personel alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:57
4918 İnfaz Koruma Memuru Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

4918 İnfaz Koruma Memuru Alımı Yapılacak

İKM, İnfaz Koruma Memuru Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış bulunan ilanlarda Adalet bakanlığı CTE Toplam olarak 4918 personel alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://www.turkiye.gov.tr/adalet-is-basvurusu

adalet edevlet 3

03 2

01 3

02 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İKM İnfaz memuru ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İKM İnfaz memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İKM İnfaz memuru ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İKM İnfaz memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İKM İnfaz memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İKM İnfaz memuru ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İKM İnfaz memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İKM İnfaz memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İKM İnfaz memuru ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İKM İnfaz memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İKM İnfaz memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İKM İnfaz memuru ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İKM İnfaz memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İKM İnfaz memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İKM İnfaz memuru ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP