DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

4500 TL Ücret ile Bilgisayar İşletmeni Alımı Yapılacak

4500 TL Ücret ile Bilgisayar İşletmeni Alımı Yapılacak

Devlet kurumuna kamu personeli alımı gerçekleştirmek için iş ilanları resmi duyurusu yayınlandı. Resmi ilanlarda Van büyükşehir belediye başkanlığı kendi içinde görev verilmek üzere 5 adet Bilgisayar işletmeni alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:01
4500 TL Ücret ile Bilgisayar İşletmeni Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

4500 TL Ücret ile Bilgisayar İşletmeni Alımı Yapılacak

Devlet kurumuna kamu personeli alımı gerçekleştirmek için iş ilanları resmi duyurusu yayınlandı. Resmi ilanlarda Van büyükşehir belediye başkanlığı kendi içinde görev verilmek üzere 5 adet Bilgisayar işletmeni alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Van büyükşehir belediye başkanlığı 5 adet Bilgisayar işletmeni alımı ilanı başvuru tarihi 08.03.2021 tarihinde başlayacaktır ve 12.03.2021 tarihinde sona erecektir.

Başvuru işlemini yapmak isteyen bütün kişilerin Elektronik ortamda www.van.bel.tr adresine belgeleri ile başvuru gerçekleştirebilirler.

Başvuru yapmak isteyen kişiler Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Van Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı (Seyit Fehim Arvasi Mahallesi Özdemir Sk. No: 5 İpekyolu / VAN) gönderebileceklerdir

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Van Belediyesi Bilgisayar ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP