DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

4500 TL Maaş KPSS 60 Puan ile Zabıta Memuru Alımı

4500 TL Maaş KPSS 60 Puan ile Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı gerçekleştirilmesi amacı ile kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan duyuruda Bahçelievler Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 50 adet Zabıta Memuru alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:01
4500 TL Maaş KPSS 60 Puan ile Zabıta Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

4500 TL Maaş KPSS 60 Puan ile Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı gerçekleştirilmesi amacı ile kamu personeli alımı iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan duyuruda Bahçelievler Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 50 adet Zabıta Memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bahçelievler Belediyesi 50 adet Zabıta Memuru alım ilanı başvuru tarihi 8.03.2021 tarihinde başlayacak ve 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Adaylar başvuru formunu http://www.bahcelievler.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar [email protected] mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler / İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bahçelievler Zabıta ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Bahçelievler Zabıta ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Bahçelievler Zabıta ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Bahçelievler Zabıta ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Bahçelievler Zabıta ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Bahçelievler Zabıta ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Bahçelievler Zabıta ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Bahçelievler Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Bahçelievler Zabıta ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Bahçelievler Zabıta ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bahçelievler Zabıta ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bahçelievler Zabıta ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bahçelievler Zabıta ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bahçelievler Zabıta ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bahçelievler Zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bahçelievler Zabıta ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Bahçelievler Zabıta ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Bahçelievler Zabıta ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP