DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

4500 TL Maaş ile Bilgisayar İşletmeni Alımı

4500 TL Maaş ile Bilgisayar İşletmeni Alımı

Belediye kurumuna kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Van büyükşehir belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 5 adet Bilgisayar işletmeni alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
4500 TL Maaş ile Bilgisayar İşletmeni Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

4500 TL Maaş ile Bilgisayar İşletmeni Alımı

Belediye kurumuna kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Van büyükşehir belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 5 adet Bilgisayar işletmeni alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Van büyükşehir belediyesi 5 adet Bilgisayar işletmeni alımı ilanı başvuru tarihi 08.03.2021 tarihinde başlayacak ve 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Elektronik olarak www.van.bel.tr adresine belgeleri ile başvuru yapabilirler.

Başvuru yapmak isteyen kişiler Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Van Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı (Seyit Fehim Arvasi Mahallesi Özdemir Sk. No: 5 İpekyolu / VAN) gönderebileceklerdir.

van1 3

van2 3

van3 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Batman Belediyesi Otobüs Şoförü Alımı

7 – Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Van Bilgisayar İşletmeni ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP