DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

4000 TL Ücret İle Belediye Kurumuna Şoför Alımı

4000 TL Ücret İle Belediye Kurumuna Şoför Alımı

Şoför alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Tokat Tanoba belediyesine kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Şoför alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:51
4000 TL Ücret İle Belediye Kurumuna Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

4000 TL Ücret İle Belediye Kurumuna Şoför Alımı

Şoför alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Tokat Tanoba belediyesine kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 3 adet Şoför alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tokat Tanoba belediyesi Şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 11.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Bahçelievler mahallesi Şehit Er Adil Doğan caddesi No: 10 Erbaa – Tokat

sofor tokat

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

8 – Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Tokat Tanoba belediyesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP