DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

4000 TL Maaş İle Kamu Kurumuna Şoför Alımı

4000 TL Maaş İle Kamu Kurumuna Şoför Alımı

Şoför alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa belediyesine bağlı olan Bursa Jeotermal kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet Şoför alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:50
4000 TL Maaş İle Kamu Kurumuna Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

4000 TL Maaş İle Kamu Kurumuna Şoför Alımı

Şoför alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bursa belediyesine bağlı olan Bursa Jeotermal kurumu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 5 adet Şoför alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bursa belediyesi Şoför alımı ilanı son başvuru tarihi 9.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Gözede mahallesi İpekyolu Bulvarı No: 127 Kestel – Bursa

sofor 13

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bursa Jeotermal ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Bursa Jeotermal ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Bursa Jeotermal ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Bursa Jeotermal ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Bursa Jeotermal ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Bursa Jeotermal ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Bursa Jeotermal ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Bursa Jeotermal ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Alanya Belediyesi 20 Temizlik Personeli Alımı

9 – Bursa Jeotermal ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Bursa Jeotermal ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bursa Jeotermal ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bursa Jeotermal ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bursa Jeotermal ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bursa Jeotermal ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bursa Jeotermal ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bursa Jeotermal ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP