DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

40 Elektrik Teknikeri Ve Teknisyeni Alımı

40 Elektrik Teknikeri Ve Teknisyeni Alımı

Elektrik Teknikeri Ve Elektrik Teknisyeni alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanlarında Kayseri ve civarı elektrik Türk AŞ. kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 40 adet Elektrik Teknikeri alımı Ve Elektrik Teknisyeni Alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:54
40 Elektrik Teknikeri Ve Teknisyeni Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

40 Elektrik Teknikeri Ve Teknisyeni Alımı

Elektrik Teknikeri Ve Elektrik Teknisyeni alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanlarında Kayseri ve civarı elektrik Türk AŞ. kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 40 adet Elektrik Teknikeri Ve Elektrik Teknisyeni Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Elektrik Teknikeri Ve Elektrik Teknisyeni alımı ilanı son başvuru tarihi 22.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Hunat Mahallesi Nuh Naci Yazgan Caddesi No: 32 Melikgazi / Kayseri

elektrik1

elektrik2

elektrik3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kayseri elektrik ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kayseri elektrik ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kayseri elektrik ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kayseri elektrik ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kayseri elektrik ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kayseri elektrik ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kayseri elektrik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – Kayseri elektrik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Kayseri elektrik ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kayseri elektrik ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kayseri elektrik ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kayseri elektrik ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kayseri elektrik ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kayseri elektrik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kayseri elektrik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kayseri elektrik ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP