DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

3500 TL Ücret ile Destek Personeli Alımı

3500 TL Ücret ile Destek Personeli Alımı

Belediye birimlerinde çalıştırılmak üzere personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanmakta bulunan resmi ilanda Gelibolu belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere Destek Personeli alım

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:27
3500 TL Ücret ile Destek Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

3500 TL Ücret ile Destek Personeli Alımı

Belediye birimlerinde çalıştırılmak üzere personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanmakta bulunan resmi ilanda Gelibolu belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere Destek Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Gelibolu belediyesi başkanlığı tarafından yayınlanmış olan destek personeli alımı ilanına son başvuru tarihi 14.10.2020 olarak bildirilmiştir.

Gelibolu belediyesi başkanlığı destek personeli alımı için yayınlanan ilana başvurular şahsen kuruma yapılması gerekmekte.

Kurum adı: Gelibolu kent hizmetleri AŞ

Kurum adresi bilgisi: Camikebir mahallesi belediye caddesi No: 18 Gelibolu

Kurum telefon bilgisi: 0 286 566 06 15 dahili: 119

8763 2

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Belediye Başkanlığı destek personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Formu istenmektedir ve formu Kurumdan ya da Belediyenin resmi internet sayfası olan www.bodrum.bel.tr üzerinden temin edilecektir.

2. Belediye Başkanlığı destek personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin Nüfus kimlik cüzdanı veya kimlik kartlarının orjinali ya da kurumumuz tarafından onaylanmak üzere fotokopisinin olması gerekmekte.

3. Belediye Başkanlığı destek personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin diplomaları veya mezuniyet belgelerinin orjinali veya noter tarafından onaylı örneği gerekmektedir. Orijinali gösterilmek kaydıyla fotokopileri belediyemiz tarafından bizzat tasdik edilebilir

4. Belediye Başkanlığı destek personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin yabancı Okullardan Mezun olanlar için belirlenmiş olan denklik belgesinin orjinali veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

5. Belediye Başkanlığı destek personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin için askerlikle ilgili her hangi bir ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

6. Belediye Başkanlığı destek personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin görevlerine sürekli olacak bir şekilde yapmalarına engel olacak her hangi bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

7. Belediye Başkanlığı destek personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin sürücü ehliyet belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

8. Belediye Başkanlığı destek personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin son 6 ay içerisinde çekilmiş olan 3 vesikalık fotoğraf gerekiyor ve 1 tanesi başvuru formuna yapıştırılması gerekiyor.

9. Belediye Başkanlığı destek personeli alımı ilanına başvuracak olan kişilerin hangi kadrolara müracaat edeceklerine dair başvuru dilekçesi gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP