DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

3000 TL Maaş İle Temizlikçi Alımı

3000 TL Maaş İle Temizlikçi Alımı

Temizlikçi Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Silopi Belediyesi başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 12 adet Temizlikçi Alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:46
3000 TL Maaş İle Temizlikçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

3000 TL Maaş İle Temizlikçi Alımı

Temizlikçi Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Silopi Belediyesi başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 12 adet Temizlikçi Alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Silopi Belediyesi Temizlikçi Alımı ilanı son başvuru tarihi 28.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Silopi Belediyesi başkanlığına şahsen başvurmaları gerekiyor.

MÜLAKAT BİLGİLERİ

Mülakat sınavı 01.02.2021 ve 20.02.2021 tarihinde yapılacaktır.

temiz 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

9 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Silopi temizlik çalışanı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Silopi temizlik çalışanı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP