DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

23 Şehirde Kızılay Personel Alımı

23 Şehirde Kızılay Personel Alımı

Kızılay kuruluşu tarafından ilan edilen Kamu personel alımı iş ilanları bilgisi içeriğinde Kızılay kurumu birimlerinde görevlendirilmek üzere İlçe Şube Yönetimi Uzmanı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:14
23 Şehirde Kızılay Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

23 Şehirde Kızılay Personel Alımı

Kızılay kuruluşu tarafından yayınlanan iş ilanı için başvuru yapmak isteyen adayların kurum tarafından belirlenmiş olan mezuniyet ve meslek şartlarını taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Kızılay ilçe Şube Yönetimi personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 22.06.2021 olarak bildirilmiştir.

ilçe Şube Yönetimi personeli alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı internet adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekmekte.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/3MEBBCTRJBT5W7VVR5UXYUSLNZ.JOB

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Kızılay Şube Uzmanı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Kızılay Şube Uzmanı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Kızılay Şube Uzmanı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay Şube Uzmanı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Kızılay Şube Uzmanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kızılay Şube Uzmanı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP