DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

2022 KPSS şartsız kamu inşaat mühendisi alımı

2022 KPSS şartsız kamu inşaat mühendisi alımı

2022 kamu personel alımı için bildirilmiş olan bilgilerde Çankırı Yaylakent belediye başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız olarak inşaat mühendisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:42
2022 KPSS şartsız kamu inşaat mühendisi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2022 KPSS şartsız kamu inşaat mühendisi alımı için yapılan açıklamada; KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacağı açıklandı.

KPSS şartsız kamu inşaat mühendisi alımı başvuru bilgileri

Yaylakent belediyesi iş başvurusu 05.01.2022–07.01.2022 tarihleri arasında yapılacaktır.

Adaylar başvuru belgelerini: Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Yaylakent Belediye Başkanlığı Hizmet Binası Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No: 92 Yaylakent-Orta/ÇANKIRI adresine göndererek başvuru yapabileceklerdir.

İnşaat mühendisi alımı başvuru şartları

Çankırı iş ilanları için başvuru yapacakların Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve en az D sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmekte.

Tüm adayların İlan edilen unvan için son olarak mezun olunan okul itibarı ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, Lisans 2020-KPSSP3 sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İnşaat mühendisi alımı için istenen belgeler

Sınava girmek isteyen adaylar, www.yaylakent.bel.tr resmi internet adresi üzerinden temin edecekleri başvuru formuna aşağıdaki belgeleri ekleyecektir.

Başvuru formuna aşağıdaki belgeler eklenecektir.

Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-Devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurumumuzca tasdik edilebilir)

Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri kurumumuzca tasdik edilebilir)

KPSS sonuç belgesinin ÖSYM sitesinden alınan barkotlu bilgisayar çıktısı,

Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

Son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak)

Sürücü belgesinin aslı veya aslı ibraz edilmek kaydıyla kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP