DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü İşçi Alımı

2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü İşçi Alımı

Noter Kura çekilişi ile Beden işçisi alımı için iş ilanları yayınlandı. İş ilanı bilgileri içeriğinde 2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 adet işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:12
2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü İşçi Alımı

2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü beden işçisi alımı ilanı için başvuracak olan bütün adayların ilan bilgileri içinde belirtilmiş olan bütün şartları taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü 4 adet beden işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 18.6.2021 olarak açıklanmıştır.

2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü 4 adet işçi alımı ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

İŞKUR sitesinin İŞ İLANLARI kısmında İŞYERİ ÜNVANI kısmına 2 NCİ HAVA BAKIM FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

hava 2

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. 2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü İşçi Alımı başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü İşçi Alımı ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü İşçi Alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü İşçi Alımı resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü İşçi Alımıilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

3. 2 Nci Hava Bakım Müdürlüğü İşçi Alımıiş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP