DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

18-50 Yaş Aralığında Personel Alımı Yapılacak

18-50 Yaş Aralığında Personel Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu İŞKUR’un sayfasında iş ilanı yayınladı. İlana göre Bucak SYDV, 5 ay süreliğine 4 adet hasta ve yaşlı bakım elemanı alacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:16
18-50 Yaş Aralığında Personel Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

SYDV 18-50 yaş aralığında hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı yapacak!

Bucak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) 18-50 yaş aralığında hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı yapacak! Personel alımı için başvurular 22-28 Temmuz 2020 tarihleri arasında Bucak SYDV Başkanlığına şahsen yapılacaktır. Başvuru şartları ve ilan detayları aşağıda verilmiştir.

Burdur ili Bucak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un sayfasında iş ilanı yayınladı. İlana göre Bucak SYDV, 5 ay süreliğine 4 adet hasta ve yaşlı bakım elemanı alacak.

Bu ilana, aşağıda belirtilen şartları taşıyan 18-50 yaş gurubunda ki bay-bayanlar başvuru yapabilir.

BAŞVURU ŞARTLARI

He hangi bir yerde çalışıyor olmamak,

Yaşlı bakım-hasta bakım sertifikası olmak,

Öncelik olarak 3294 sayılı kanun kapsamına giriyor olmak,

BAŞVURU ADRESİ

Başvurular 22-28 Temmuz 2020 tarihleri arasında Burdur İli Bucak ilçe SYDV Başkanlığına şahsen müracaat edilecektir.

1 6

GENEL ŞARTLAR

1- 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş veya hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş olsa bile. Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkum olmamak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu suçlarından mahkum olmamak.

İlginizi Çekebilir:  Batman Belediyesi Otobüs Şoförü Alımı

Zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık ve fuhuş suçlarından mahkum olmamak.

Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak

3- Lisans mezunları için 2018 KPSS(P3), ön lisans mezunları için 2018 KPSS (P93) ve Lise mezunları için 2018 KPSS- P94 sınavına girmiş olmak.

4- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

5- Adayların; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi ve sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmüne uygun olması.

6- Erkekler için; askerlikle ilgisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak

7- Adaylarla yapılacak hizmet sözleşmesinde belirtilen şartları yerine getirmeyenlerin sözleşmeleri feshedilecektir.

8- Kanun Hükmünde Kararname kapsamında kurumlarıyla ilişiği kesilenler veya sözleşmesi tek taraflı fesih edilenler başvuruda bulunamazlar.

9- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması.

İlginizi Çekebilir:  Batman Belediyesi Otobüs Şoförü Alımı

10- Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamazlar

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP