DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

161 Kamu Personeli Alınacak

161 Kamu Personeli Alınacak

Bursa Uludağ Üniversitesi'ne 161 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapacağını açıkladı. 657 sayih Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) fikrasi uyarınca, giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi’nde 2018 KPSS (B) grubu (Eczacılar hariç) puan sıralaması esas almak suretiyle belirtilen pozisyonlarda toplam 161 adet sözleşmeli personel yerleştirmesi yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:14
161 Kamu Personeli Alınacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

161 Kamu Personeli Alınacak

Bursa Uludağ Üniversitesi’ne 161 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapacağını açıkladı. 657 sayih Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) fikrasi uyarınca, giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi’nde 2018 KPSS (B) grubu (Eczacılar hariç) puan sıralaması esas almak suretiyle belirtilen pozisyonlarda toplam 161 adet sözleşmeli personel yerleştirmesi yapılacaktır.

Bursa Uludağ Üniversitesi’ne 161 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapacağını açıkladı.

657 SAYILI DEVLET MEMURLARI KANUNUNUN 4/B MADDESINE GÖRE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Sozleşmeli Personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayih Bakanlar Kurulu Karari ile yürürlüğe konulan “Sozleşmeli Personel oluşturulmasına ilişkin Esaslara” göre.

657 sayih Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) fikrasi uyarınca, giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi’nde 2018 KPSS (B) grubu (Eczacılar hariç) puan sıralaması esas almak suretiyle belirtilen pozisyonlarda toplam 161 adet sözleşmeli personel yerleştirmesi yapılacaktır.

BAŞVURU SEKLİ YER VE ZAMANI

1. Başvuru işlemleri Bursa Uludag Universitesi Saglik Uygulama ve Araştırma Merkezi (http//personelalimi.u!udag.edu.tr) adresinden yapılacaktır.

2. Adaylann Resmi Gazete’de yayın tarihinden itibaren 7 gün içerisinde başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir

3. Başvurulan pozisyon için aranan özel nitelikler bulunması halinde; istenen evrakların sisteme eksiksiz işlendikten sonra başvuru işleminin tamamlanması önem arz etmektedir.

GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR

1. Başvuracak adaylarda 657 Sayılı Kanunun 48.maddesince belirtilen genel şartlar aranır

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

2. Lisans mezunlanları  2018 KPSS (B) grubu KPSS (P3) puan, on lisans mezunları izin 2018 KPSS (B) grubu KPSS (P93) puan esas alınacaktır.

3. Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına ugramış, yahut para cezasına evrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtlı adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir curümden hükumlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak.

4. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmiş olmak

5. Herhangi bir Sosyal Guvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı alıyor olmamak

6. KHK ile kamu gorevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamaz.

Başvuruların sonunda yazılı ya da sözlü sınav uygulaması gerçekleştirilmeyecek, KPSS puanlarına göre adaylardan atamaya hak kazananların listesi Bursa Uludağ Üniversitesi’nin resmi sayfasından ilan edilecek ve bu ilan tebligat niteliğinde olacak.

Adaylara ayrıca bilgilendirme yapılmayacak. Hemşire, Eczacı, Psikolog, Biyolog, Diyetisyen, Fizyoterapist, Sağlık Teknikeri ve Diğer Sağlık Personeli Adayları, başvuru sırasında gerekli belgeler, başvuru genel şartları ve özel şartları ile atama sürecine dair tüm detaylara aşağıdaki kılavuz sayfasından erişim sağlayabilirler. Bursa Uludağ Üniversitesi’nin personel alımı için başvurular 7 gün sürecek ve işlemler internet üzerinden gerçekleşecek.

Duyuruda başvuru yapacak adayların ilgili unvanlara göre belirlenen başvuru özel şartları ile başvuru genel şartlarını yerine getirmesi gerektiği belirtilirken, 161 personel alımı için başvuruların 7 gün süreceği personelalimi.uludag.edu.tr adresinden başvuruların gerçekleştirileceği belirtildi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP