DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

14 Bin Lira Maaş İle Kamu Personel Alımı

14 Bin Lira Maaş İle Kamu Personel Alımı

Kamu personel alımı iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmakta bulunan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Boğaziçi üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:56
14 Bin Lira Maaş İle Kamu Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

14 Bin Lira Maaş İle Kamu Personel Alımı

Kamu personel alımı iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmakta bulunan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Boğaziçi üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Boğaziçi üniversitesi bilişim ilanı son başvuru tarihi 21.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese başvuru formu ve istenen belgeler ile elden ya da posta yolu ile teslim etmeleri gerekiyor.

Boğaziçi üniversitesi personel daire başkanlığı Bebek – İSTANBUL

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

bogazici1 1

bogazici2 1

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7 – Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Boğaziçi üniversitesi Bilişim ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP