DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

13 Daimi Bay Bayan İtfaiye Eri ve Personel Alımı

13 Daimi Bay Bayan İtfaiye Eri ve Personel Alımı

Belediye Başkanlığının yayımlamış olduğu ilana göre 13 daimi bay ve bayan adaylar arasından itfaiye eri ve Belediye personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Başvuruya en az ilkokul mezunu adayların kabul edileceği duyuruldu. KPSS şartı aranmaksızın alımlar…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:46
13 Daimi Bay Bayan İtfaiye Eri ve Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyükşehir Belediye Başkanlığı uhdesinde istihdam edilmek üzere 13 daimi bay ve bayan adaylar asından KPSS şartsız itfaiye alımı ile personel alımı ilanı yayımlanmıştır. Başvuru için genel ve özel şartları aşağıda verilmiş olup 7 Ekim 2019 tarihi mesai bitimine kadar devam edeceği ilan edilmiştir.

Alım şehri olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı uhdesinde istihdam edilecek 13 daimi personel alımı unvan bazlı olup detaylarıyla kurum dışı ilan kılavuzunda verilmiştir. Ayrıca sayfa sonunda ilan kılavuzu mevcuttur.

Elektrik teknikeri alımı başvuru şartları; ise önlisans mezuniyet şartı bulunmaktadır. Elektrik konusunda deneyimli olup (Kestel ilçe sınırları içerisinde ikamet eden) adaylar ilana başvurabilecekler.

Büro personeli alımı şartları ise; bayan adaylar tercih edilecek. İleri düzeyde bilgisayar kullanmayı bilen ve Kestel’de oturan adayların alınacağı ilanın son başvuru tarihi ise 7 Ekim 2019 arşivleme konusunda deneyimi olan aday, şartları sağladığı takdirde başvuru yapacaktır.

Sivil savunma ve itfaiyeci alımı ilanda erkek adaylar tercih edilecekken sivil savunma ve itfaiyecilik önlisans mezunu olma şartı da yer alıyor.

İşçi alımı kadrosu ise park ve bahçeler işçisi. Kestel içinde ikamet eden aşılama ve fidan yetiştiriciliği sertifikasına sahip adaylar tercih edilecek.

Erkek adayın alınacağı ilana 07 Ekim 2019 tarihine kadar Vani Mehmet Mahallesi Cuma Caddesi No: Kestel Belediyesi’ne başvuru yapılabilecek.

Bursa Belediyesi itfaiye eri ve belediye personeli alımı kılavuzunu tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP