DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

10 Şehirde 4000 TL Maaşla Personel Alınacak

10 Şehirde 4000 TL Maaşla Personel Alınacak

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kamu ilan yayımlanan duyurulara baktığımızda , farklı illerde üniversiteler bünyesinde çalıştırmak üzere en az lise mezunu adaylar arasından 691 personel alımı yapıldığı bildirildi.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:16
10 Şehirde 4000 TL Maaşla Personel Alınacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

10 Şehirde 4000 TL Maaşla Personel Alınacak

10 şehirde üniversiteler bünyesine en az lise mezunları arasından personel alımı yapılacağı duyuruldu. Art arda yayımlanan duyurularda başvuruların devam ettiği bildirildi.

4/B PERSONEL ALIMLARI

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kamu ilan sayfası üzerinden yayımlanan duyurulara baktığımızda , farklı illerde üniversiteler bünyesinde çalıştırmak üzere en az lise mezunu adaylar arasından 691 personel alımı yapıldığı bildirildi.

İlanların detayları

Gazi Üniversitesi 24 personel alımı yapıyor. Başvurular www.gazi.edu.tr üzerinden olacak.

Resmi İlan

Üniversitemiz birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanun’unun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’da Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre 2018 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle giderleri Özel Bütçeden karşılanmak üzere toplam 24 adet Sözleşmeli Personel alınacaktır.

Kafkas Üniversitesi 106 personel alımı yapıyor. Başvurular https://www.kafkas.edu.tr/ üzerinden yapılacak.

Resmi İlan

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğünde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.Maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına ekli “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2.Maddesinin (b) fıkrasına göre yapılacak.

Batman Üniversitesi 5 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Başvurular https://www.batman.edu.tr/ üzerinden yapılacak.

Resmi İlan

4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Üniversitemizde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre (KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle) aşağıda belirtilen pozisyonlarda sözleşmeli personel alınacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Harran Üniversitesi 75 sözleşmeli personel alıyor. Başvurular https://www.harran.edu.tr/ üzerinden yapılacaktır.

Resmi İlan

Üniversitemiz Hastanelerinde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28/06/2007 Tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan Ek 2. Maddesinin (b) fıkrasına göre KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda 75 (yetmişbeş) adet (özel bütçeden) sözleşmeli personel alınacaktır.

İTÜ 1 personel alıyor. Başvurular http://www.itu.edu.tr/ üzerinden yapılacaktır.

Resmi İlan

Üniversitemiz Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek altıncı maddesine dayanılarak 31.12.2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” uyarınca 1 (bir) adet sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi 77 personel alıyor. İlana başvurular https://ekampus.afsu.edu.tr/basvuru/ adresinden alınıyor.

Resmi İlan

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda sağlık personeli ve sekreter alımı yapılacağına ye verildi. KPSS puan sınırı olmadan yapılacak kamu personeli alımında adaylar , Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne 657 dayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre sözleşmeli olarak istihdam edilecek.

Konya Teknik Üniversitesi 3 personel alıyor

Resmi İlan

Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik”in 8 inci maddesi uyarınca, yazılı ve sözlü sınav sonucunda oluşacak başarı sırasına göre 3 (üç) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

2018 veya 2019 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) alınan KPSSP3 puanının yüzde yetmişi (%70) ile son beş yıl içinde yapılan İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanın yüzde otuzunun (%30) toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 10 (on) katı aday, Üniversitemiz tarafından gerçekleştirilecek olan yazılı ve/veya sözlü/uygulamalı sınava çağrılacaktır.

KPSSP3 puanı olmayan veya belge ibraz etmeyenadayın KPSSP3 puanı 70 (yetmiş), İngilizce dilinde yabancı dil puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın yabancı dilnpuanı 0 (sıfır) olarak değerlendirilecektir. Yapılacak olan yazılı ve/veya sözlü/uygulamalı sınav sonucunda oluşacak başarı sırasına göre sözleşmeli bilişim personeli istihdam edilecektir.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi 120 personel alıyor

İlana başvurular bugün başladı ve 15 gün boyunca devam edecek. Müracaat etmek isteyen adayların aşağıdaki evraklarla bilrikte başvurusunu  https://w3.beun.edu.tr/ adresine yapması gerekmektedir.

Erciyes Üniversitesi 269 personel alıyor

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan 269 sözleşmeli sağlık personeli alımına başvuru işlemleri devam ediyor.

Üniversiteden yapılan resmi duyuruda başvuru sürecine ilişkin, “Müracaatlar ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen l5 gün içinde (mesai bitimine kadar) Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı web sayfasından (https://personeldb. erciyes.edu.tr/AltMenu/Personel-Daire-Baskanligi/32/0/5) temin edecekleri 4-B İş Talep Formu ve istenilen belgeleri şahsen veya posta yoluyla başvuru yapılabilecektirŞahsen yapılacak başvurular;

Üniversitemiz Rektörlüğü Genel Evrak Birimine yapılacak olup, istenilen belgeler eksiksiz olarak teslim edilecektir. Eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.Posta yoluyla yapılan başvurular;

“Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Yenidoğan Mahallesi, Turhan Baytop Sokak No: 1, 38280 Talas/KAYSERİ” adresine iletilecek olup, eksik belge ile yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan başvurularda yaşanabilecek gecikmelerden Rektörlüğümüz sorumlu tutulamayacak olup, başvuru süresi içerisinde Rektörlüğümüze iletilmeyen talepler değerlendirmeye alınmayacaktır.”

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 3 personel alıyor

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğünden:

4/B (SÖZLEŞMELİ PERSONEL) ALIM İLANI

Üniversitemiz İstanbul Hamidiye Külliyesi’nde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı DevletMemurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan Ek 2. maddenin (b) ve (c) fıkrasına göre KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 3 (üç) adet sözleşmeli personel alınacaktır

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 8 personel alıyor

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğünden:

4/B (SÖZLEŞMELİ PERSONEL) ALIM İLANI

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara” göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca Üniversitemize bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alınacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Üniversitelerin personel alımlarına başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerekmektedir:

1. Türk Vatandaşı olmak,

2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

4. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak.

5. 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP