DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

10 Bin TL Maaş İle Personel Alımı Yapılacak

10 Bin TL Maaş İle Personel Alımı Yapılacak

Yüksek maaş ile kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Marmara üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere Kıdemli yazılım geliştirme uzmanı alımı yapılması gerekiyor.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:58
10 Bin TL Maaş İle Personel Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

10 Bin TL Maaş İle Personel Alımı Yapılacak

Yüksek maaş ile kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Marmara üniversitesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere Kıdemli yazılım geliştirme uzmanı alımı yapılması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Marmara üniversitesi personel alımı ilanı son başvuru tarihi 03.04.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin şahsen veya posta yolu ile aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Marmara üniversitesi Göztepe yerleşkesi Personel daire başkanlığı 34722 Kadıköy – İstanbul

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

marmara1

marmara2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7 – Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Marmara Yazılım Uzmanı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP