DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Vasıfsız İşçi Alımı! Güncel Personel Alımı

Vasıfsız İşçi Alımı! Güncel Personel Alımı

Vasıfsız işçi alımı yapılması amacı ile yayınlanmış olan güncel personel alımı iş ilanları kapsamında Denizli belediyesi PERAŞ kurumuna kamu işçi alımı yapılacak.

ABONE OL
27 Şubat 2022 16:26
Vasıfsız İşçi Alımı! Güncel Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Vasıfsız İşçi Alımı İlanları Yayınlandı

Vasıfsız işçi alımı geneli içinde açıklanmış olan personel alımı ile birlikte Denizli belediyesi PERAŞ kuruluşu içerisinde çalıştırılmak üzere en az ilkokul mezunu daimi işçi alımı yapılacaktır.

Vasıfsız İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Vasıfsız işçi alımı iş başvurusu yapacak olan adayların atölyelerin bakım, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlaması gerekiyor.

Denizli belediyesi işçi alımı için çalışmak isteyenlerin istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve mevcut ekipmanı korumak ve her an hizmete hazır hale bulundurması sağlaması gerekiyor.

Kamu personeli alımı için tüm vatandaşların katı atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve ilgili alana taşıması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve görevlendirildikleri birimlerde çevre düzenlemesi yapması gerekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, görevlendirildikleri birimlerde düzenli çalışmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmaları, görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Denizli Belediyesi PERAŞ Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Kamu personel alımı iş ilanları başvurusu 01.03.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için aşağıda yazılı olan e posta adresine özgeçmiş yollanması gerekiyor.

[email protected]

 

Vasıfsız İşçi Alımı

Vasıfsız İşçi Alımı ilan

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP