DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Uşak üniversitesi memur, güvenlik ve temizlik personeli alımı

Uşak üniversitesi memur, güvenlik ve temizlik personeli alımı

Üniversite işçi alımı kapsamı içerisinde açıklanmış olan kamu personelalımı bilgisinde Uşak üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere memur, güvenlik ve temizlik personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:37
Uşak üniversitesi memur, güvenlik ve temizlik personeli alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Uşak üniversitesi memur, güvenlik ve temizlik personeli alımı için başvuru işlemlerinde bulunmak isteyen vatandaşların genl ve özel şartları taşıması gerekiyor.

Uşak üniversitesi memur, güvenlik ve temizlik personeli alımı başvuru şartları

Büro personeli alımı için başvuranların Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Çocuk Gelişimi , İnsan Kaynakları Yönetimi veya Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Büro memuru için adayların 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Uşak iş ilanları kapsamında başvuracakların Adalet Bölümü,Hukuk,Büro Yönetimi ve Sekreterliği, Sosyal Güvenlik ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Güvenlik görevlisi alımı için çalışmak isteyenlerin yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir ön lisans programından mezun olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması gerekiyor.

Temizlik personeli alımı için görev almak isteyenlerin ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olması, temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek durumu bulunmamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Uşak üniversitesi kamu personeli alımı başvuru bilgileri

Son başvuru tarihi resmi olarak 11.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvurular aşağıda yazılı internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Telefon: 0276 221 22 05

e-Posta: [email protected]

Başvuru yapmak için tıklayınız

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP