DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Türkiye Taş Kömürü 2022 (TTK) Sürekli İşçi Alımı

Türkiye Taş Kömürü 2022 (TTK) Sürekli İşçi Alımı

Türkiye Taş Kömürü 2022 (TTK) kurumu iş ilanları ile birlikte kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 4.000 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. Türkiye Taş Kömürü TTK 2022 işçi alımı ne zaman?

ABONE OL
21 Şubat 2022 15:18
Türkiye Taş Kömürü 2022 (TTK) Sürekli İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Taş Kömürü 2022 (TTK) Sürekli İşçi Alımı

Türkiye Taş Kömürü TTK kurumu tarafından kamu işçi alımı yapılması amacı ile duyurular yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Zonguldak’a gerçekleştiröiş olduğu ziyaret esnasında, kömür üretimini yükseltmek için işçi alınmasını gerektiğini belirterek personel sayısının artırılacağını belirtmiştir.

Türkiye Taşkömürü Kurumu’nun yakın zamanda personel alım duyurusunu yayınlaması bekleniyor.

Türkiye Taşkömürü tarafından kısa zamanda açıklanması planlanan 2022 personel alım ilanına başvuru düzenlemek isteyen adaylar için başvuru şartları yayınlandı.

 

Türkiye Taş Kömürü

Türkiye Taş Kömürü

 

Türkiye Taş Kömürü İşçi Alımı Başvuru Şartları

İş başvrusu için başvuru yapacakların 18 yaşından büyük olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

TTK işçi alımı için adayların 32 yaşından küçük olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

İlgili pozisyon için yayınlanan ilanda belirtilen il sınırları içinde ikamet ediyor olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması, araç gereçlerin genel bakımlarını yapabilmesi ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin en az ilkokul mezunu olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, mesleki görev tanımının yerine getirilmesini engelleyebilecek kalıcı bir sağlık sorununun olmaması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Balıkesir Ayvalık Belediyesi Beden İşçisi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP