DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Turgutlu belediyesi 17 sürekli işçi alımı

Turgutlu belediyesi 17 sürekli işçi alımı

Kamu işçi alımı genelinde açıklanmış olan bilgilerde Manisa Turgutlu belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 17 sürekli işçi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:55
Turgutlu belediyesi 17 sürekli işçi alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Manisa Turgutlu belediyesi 17 sürekli işçi alımı için görev almak isteyen kişilerin en az ilkokul mezunu olmaları gerekmekte.

Resmi ilanın belgesi haberin sonunda verilmiştir.

Turgutlu belediyesi sürekli işçi alımı başvuru şartları

Turgutlu belediyesi personel alımı için adayların açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve en az ilkokul mezunu olmaları gerekiyor.

Manisa iş ilanları kapsamında çalışmak isteyenlerin en az 18 yaşında olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve atölyelerin bakım, düzenleme ve temizlik işlerinin yerine getirilmesini yapması gerekiyor.

Belediye personel alımı genelinde bildirilmiş iş ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin Turgutlu ilçesinde ikamet ediyor olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlaması gerekiyor.

Kamu işçi alımı için kişilerin istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Güncel ilanlar için görev almak isteyenlerin mevcut ekipmanı korumak ve her an hizmete hazır hale bulundurması sağlaması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve ilgili alana taşıması gerekiyor.

Turgutlu belediyesi işçi alımı başvuru bilgileri

Başvurular 6.02.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri için adayların kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Turan mahallesi yedi eylül sokak No: 23

İlginizi Çekebilir:  İzmir Belediyesi İzenerji Daimi İşçi Alımı

manisa 4

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP